Jak je dobÅ™e známo, je mezi naÅ¡inci mnoho lidí, kteří alespoň Äas od Äasu využijí služeb leteckých dopravců, a sice k tomu, aby si nÄ›kam zaletÄ›li. A stejnÄ› tak je logické, že jsou tu i ti, kdo nelétají. A to nejen proto, že se létat bojí, ale klidnÄ› i proto, že jsou (a nejednou i oprávnÄ›nÄ›) pÅ™esvÄ›dÄeni o tom, že na to nemají peníze. A když se podíváme na ceny letenek, musíme jim Äasto dát za pravdu. Protože letenky, zejména ty do vzdálených a vysoce atraktivních destinací, nejednou dosahují Äástek, jaké si nemohou dovolit ani dobÅ™e situovaní naÅ¡inci, o tÄ›ch chudších z nás ani nemluvÄ›.

Jenže je správné, aby si někdo nemohl nikdy užít létání jenom proto, že má hlouběji do kapsy? Je správné, aby někdo zůstával na zemi a možná i jenom doma jenom proto, že mu scházejí nějaké peníze? Není. Zejména když není žádným tajemstvím, že nejeden z letů nebývá plně obsazený, že jsou v něm i nevyužitá místa.

Air Berlin

A došlo to už i leteckým dopravcům. I ti už pochopili, že je někdy lepší doprodávat letenky, u nichž je jejich prodej za plnou cenu nereálný, se slevou. Že je lepší prodat letenky, jež by jinak nebyly využity, alespoň za nižší cenu, jež může být stále ještě pro někoho akceptovatelná, a aspoň něco tak z toho mít.

A tak se zkrátka nabízejí kromě letenek za obvyklé tržní ceny některé letenky levně Levné letenky. Jde tu o ty, jež se neprodaly a je u nich už jenom malá pravděpodobnost, že by si je ještě někdo koupil. S takovými se jde na poslední chvíli cenově dolů a nejednou jsou dostupné i za pomalu směšné ceny, byť nabízejí totéž, za co si jiní pasažéři zaplatili zprvu mnohem víc.

Airbus 380

A ÄlovÄ›ku, který nemůže nebo nechce zbyteÄnÄ› utrácet, tak staÄí být v tu pravou chvíli na tom pravém místÄ›, aby si takovou výhodnou letenku pořídil a vznesl se k oblakům stejnÄ› jako ti bohatší z nás.

A i vy můžete na tomto vyhledávaÄi najít nabídku, jež bude pro vás ta pravá.