Schneider electric unica je produktovou řadou světově proslulého výrobce elektroinstalačních prvků a materiálu, který je špičkou nejen na našem trhu, ale také na světových trzích. Produkty od tohoto výrobce se pyšní vysoce kvalitními, odolnými a pevnými materiály, jednoduchostí instalace, dlouhou životností a samozřejmě také velmi moderním designem a to všechno za velmi příznivých cenových podmínek.

napětí

V naší široké nabídce vypínačů a zásuvek najdete všechny na trhu dostupné modely Schneider electric unica na jednom místě. Je jen na Vás, pro kterou řadu se rozhodnete. Jestli si vyberete již z připravených setů či si vyberete pouze ze strojků či rámečků nebo si vytvoříte svou vlastní kombinaci. Strojky zásuvek a vypínačů jsou vyráběny v základní bílé či slonovinové barvě s leštěnou povrchovou úpravou proti usazování prachu, a tím pádem jsou vhodné do naprosto jakéhokoliv interiéru.

Ať už tedy dáváte přednost klasice nebo naopak modernímu stylu vybavení Vašeho interiéru, tak elektroinstalační prvky Schneider electric unica jsou přesně tím pravým. Můžete si vybrat základní kombinaci strojku a krycího rámu v bílé barvě, či si vybrat z velkého množství barevných odstínů. Ano, přesně tak, krycí rámy ke strojkům si můžete pořídit v mnoha různých barvách. Přesně tak si můžete vybrat i z mnoha různobarevných dekoračních rámečků.

kernitw

Produktová řada Schneider electric unica obsahuje všechny na trhu dostupné druhy vypínačů a zásuvek. Zásuvky běžné síťové, anténní i telefonní, spínače jednopólové, křížové, střídavé i sériové. Prostě a jednoduše, u nás najdete naprosto všechno, co se elektroinstalace týče a nejen to. Také u nás najdete opravdu velký výběr světelných zdrojů určených jak pro interiér, tak pro exteriér. Proto neváhejte a přijďte k nám. Jistě i Vy u nás najdete všechno potřebné pro dokonale funkční domácnost.