Autožárovky h7 do předních světlometů patří do každého druhu automobilu. Denní svícení je u nás v České republice povinné.
Autožárovky h7 si můžete pořídit hned v několika různých verzích. Nejedná se pouze o jeden klasický typ, ale existuje mnoho produktových řad. Těmito odlišnými výrobky se snaží celosvětově uznávaný výrobce Osram, zajistit spokojenost všech zákazníků, potažmo jejich vozidel.
most u města.jpg

Různé druhy výrobků

1) Chcete upoutat pozornost? Máte rádi výjimeÄnost a prvotřídní produkty? Toužíte po nÄ›Äem novém a také inovativním? V tom případÄ› pro vás bude nejvhodnÄ›jší typ autožárovky, který je posledním hitem. Tento produkt totiž zajistí vysokou výkonnost, dokonalou stabilitu i lámavost svÄ›tla, vynikající tok svÄ›tla a také nejvyšší výkon, který jinde na trhu neobjevíte.
tachometr auta.jpg
2) Sháníte produkty, které by ve vaÅ¡em vozidle svítily delší dobu? Zdá se vám, že autožárovku na svém vozidle neustále mÄ›níte? Pak využijete produktů, které mají delší životnost. Osram vyrábí produkty o delší životnost právÄ› pro klienty, kteří mají vysoké nároky na dlouhodobou výdrž. Díky tÄ›mto produktům nebudete muset stále svÄ›tlo vyměňovat. Dokonce se uvádí až 4x delší životnost než je tomu u klasického, běžného svÄ›tla. Delší životnost vám také uspoří peníze, protože nebudete muset tak Äasto svÄ›tla dokupovat a vyměňovat. UÅ¡etříte dvojnásob a to se rozhodnÄ› vyplatí.
3) Další z produktů je Osram Cool Blue Intense. Tento produkt poznáte hned na první pohled, protože se jedná o svÄ›tlo zbarvené do modra. Modré svÄ›tlo upoutává pozornost a je příjemné pro osvÄ›tlení silnice. Jedná se o vysoce kontrastní svÄ›tlo. Je příjemnÄ›jší na oÄi a má skvÄ›lý svÄ›telný tok. Pokud byste radÄ›ji modré svícení, pak si rozhodnÄ› poÅ™iÄte právÄ› tento typ produktu.
rozbité sklo.jpg
4) Osram Nightbreaker jsou další typy světel, které mají větší svítivost, než je tomu u standardního typu. S těmito produkty můžete získat o 20% bělejší světlo nebo větší výkon svícení. Na výběr je hned z několika zajímavých druhů.