Co vaše podnikání anebo váš obchod? Máte ho? Přemýšleli jste už někdy nad tím, že když budete mít opravdu kvalitní reklamu ve vašem obchodě anebo podnikání, tak vám všechno půjde tak o padesát procent lépe? Já sama jsem byla opravdu hodně překvapená, když mi například můj partner řekl, že kdyby on podnikal, že by měl všechno tak perfektně udělané, že prý by ani nepotřeboval žádnou reklamu. Byla jsem docela v šoku a překvapená, protože svého partnera znám tak, že on vždycky ví co dělá a vždycky dělá všechno pečlivě. Tak absolutně nechápu, co to do něj vjelo, že prý kdyby on podnikal anebo měl firmu, že by si nenechal udělat žádnou reklamu.

I tužka udělá dobrou reklamu.

I když jsem partnerovi říkala, že hlavně reklamní předměty jsou pro každou firmu a pro každého podnikatele opravdu hodně důležité. Můj partner si myslel pravý opak. Ale proč? Vždyť to vůbec důležité není, říkal mi. Já jsem mu řekla, že třeba kdyby měl alespoň reklamní čepice anebo reklamní tužky, tak by udělal lépe. Myslím si, že s reklamními tužkami nikdo nešlápne vedle. Že vlastně když to tak vezmu, tak tužky jsou vlastně takové zboží, které se využívá každý den. Je to takové denní spotřební zboží. Pokud si myslíte, že byste třeba našli jiné reklamní předměty, nějaké lepší, než jsou třeba například reklamní tužky, tak určitě také budu ráda, když se o tom zmíníte.

Krásné barevné tužky.

Já vím, že reklamních předmětů je opravdu hodně, ale když to tak vezmu a bude nějaká akce, kterou pořádá vaše firma, tak nebude na škodu, když třeba vaše firma bude svým zákazníkům anebo hostům nabízet, samozřejmě zdarma, reklamní tužky. A reklamní tužky můžou být úplně obyčejné, které píšou šedě anebo reklamní tužky také mohou být barevné. Tohle už záleží na vás, jak vy se rozhodnete. Samozřejmě že také bude skvělé, když si třeba najmete firmu, která by vám se vším pomohla a řekla by vám, jaké reklamní tužky budou vhodné.