Sodíková výbojka je dokonalým světelným zdrojem vhodným pro exteriér. Možná se může zdát její využití omezené, ale jde o nejúčinnější světelný zdroj. Tento světelný zdroj využijete v každém venkovním svítidle a to jak na ulicích či náměstích nebo parkovištích, ale také v průmyslových či sportovních areálech. Také skvěle poslouží ke zvýšení bezpečnosti v okolí budov.lbulb
V dnešní době Vám trh nabízí nepřeberné množství světelných zdrojů a to nejen sodíkových, ale také halogenidových či ještě stále i rtuťových. Každopádně, co se týče osvětlení venkovních prostor, nemá sodíková výbojka konkurenta. Dokáže dosáhnout maximálního měrného výkonu, což z ní dělá opravdu nejdokonalejší světelný zdroj. Kromě toho se může pyšnit opravdu vysokou životností a to až několik desítek tisíc hodin.
Sodíková výbojka vydává natolik kvalitní světlo, že zajistí velmi dobrou viditelnost i v té nejhustší mlze. Další výhodou kromě vysokého výkonu a dlouhé životnosti je také její nízký příkon. Při jejím výběru je nutné se zaměřit na výběr správné patice, tedy závitu, abyste vybrali vhodný světelný zdroj pro své svítidlo. Dále je nutné vybrat správnou wattáž a pak si také můžete vybrat výrobce.
Nabízíme Vám sodíkové výbojky od světově proslulých výrobců, kteří dodávají na trh jen to nejlepší ze své produkce a to za velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu. Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si světelný zdroj, který hledáte. Jak již bylo zmíněno, i v naší nabídce najdete kromě těchto skvělých venkovních výbojek, také halogenidové a rtuťové.
Rtuťové jsou také skvělým světelným zdrojem pro venkovní osvětlení. Halogenidové najdou své využití v interiéru jako osvětlení výloh v obchodech či k osvětlení výroben a dílen a k nasvícení různých výstavišť. Tak jen vstupte a vybírejte.lamp