Vypínače a zásuvky používáme denně. Každý den šáhneme po vypínači, například ráno, když je tma a každý den večer, abychom mohli světlo zhasnout a příjemně usnout. Světlo zapínáme a vypínáme každý den hned několikrát. Přes den je to zřejmě nejpoužívanější prvek, na který sáhneme, hned po ovladači na televizi.
Vypínače se v dnešní době řadí do produktů, které mají neomezené barvy, tvary a mohou být velice variabilní. Existují hned v několika různých provedeních, avšak stále žádoucí a nejoblíbenější je klasická verze.
Značka Schneider řada Unika, to jsou mimořádné produkty vysoké kvality za příjemné a pro zákazníky přijatelné ceny. Vypínač Schneider je proto vhodnou volbou do domácností, ale i do kanceláří a firem.

svíčky

Vysoce modulární řada Unica

Unica je velice příjemná modulární řada. Značka Schneider vyrábí spoust produktů, přičemž právě tato řada patří do těch oblíbenějších. Ve výrobě a kvalitě je tato značka opravdovou špičkou. O tom svědčí vysoká kvalita daných produktů. Výrobce se však stále snaží zachovat také přijatelnou cenu, díky tomu na ni dosáhnou všichni zákazníci.
Výhody, které musíme zmínit:
Existuje hned několik aspektů, které bychom si měli zmínit, čím je tato řada výjimečná a jedinečná a proč by se vám mohla zalíbit:

světla

  1. Jednotné modulární strojky – velká výhoda, protože jednotlivé aspekty můžete různě kombinovat. Celá řada má jednotné strojky. Díky tomu si můžete zvolit jakékoliv libovolné řešení. Výběr je modulárnější, než u jiných typů výrobků.
  2. Široké portfolio jednotlivých strojků – na výběr je z širokého portfolia jednotlivých strojků, což je velká výhoda, můžete si vybírat opravdu z mnoha komponentů. Jsou velice variabilní, když vezmeme v potaz užívání systému modulů.
  3. Vysoká barevnost – vybírat si můžete z širokého sortimentu různých barev. Barvy jsou stále trendy a nesmíme zapomínat, že mnohé domácnosti, ale i firmy chtějí být moderní a vybírají si i tyto maličké a drobné produkty do svého stylu podle barvy. Široká barevná škála různých odstínů je proto velkou výhodou, jak si zvolit právě to, co chcete nebo potřebujete a odlišit se tak od běžného světa a běžného sortimentu.
  4. Design – nesmíme zapomínat ani na celkový design. Řada Unica je nejenom barevně odlišená ale také designově. Díky tomu můžete volit různý styl a odlišný design výrobků. Zachováte jednotný strojek, ale můžete si zvolit jiný design, tedy jiný tvar nebo jinou barvu rámečku.