Připravujete revoluci ve své domácnosti? Máte v plánu velkou investici do proměny interiéru vašeho bydlení? Toužíte po moderní, vyladěné domácnosti, kde všechno krásně zapadá a dobře slouží?

pÅ™epínaÄ

V tom případě máte již jistě jasno v tom, co se vám líbí, a co ne, víte, jakou barvu stěn zvolíte pro výmalbu v tom, kterém pokoji, i kam si půjdete pro koberce a nový nábytek. Nebude to levné, ale jistě to bude stát za to, ať už jste se inspirovali nějakým vyhlášeným bytovým designérem, katalogem o bydlení anebo půjdete svou vlastní cestou a budete tvořit svým srdcem a rukama.
Je jasné, že v případÄ› velké promÄ›ny celé domácnosti budete muset investovat nemalé prostÅ™edky do nového nábytku, bytového textilu, a možná i spotÅ™ebiÄů. NicménÄ› v žádném případÄ› byste nemÄ›li zapomenout ani na drobné detaily, které by váš plán mohly na konci nepříjemnÄ› naruÅ¡it:

No jen si představte, jaké by to bylo, když by na vínové stěně zářila stará bílá ošoupaná zásuvka! Nebylo by to nic moc. Ale ruku na srdce, i kdyby tato zásuvka byla nová, tak když bude bílá, anebo klidně i smetanová, tak to stále nebude ono. Ono to totiž může být pouze v situaci, kdy se tato zásuvka na stěně dokonale ztratí a nebude svou barvou nijak narušovat celkový dojem.

Takže k dokonalému celkovému výsledku budete s velkou pravdÄ›podobností potÅ™ebovat také dokonalé zásuvky a vypínaÄe v potÅ™ebných tvarech a barvách.

zástrÄky

Ptáte se, kde je vzít? OdpovÄ›Ä je jednoduchá! Doba jde kupÅ™edu, takže zapomeňte na výbÄ›r pÅ™ed deseti lety a smÄ›le vyrazte do prodejny elektra s požadavkem na barevné rámeÄky, jaké budete potÅ™ebovat. Prodejce elektroniky Schneider Unica pÅ™ipravil právÄ› pro vÅ¡echny, kdo chtÄ›jí mít svůj domov dokonale vyladÄ›ný, modulární Å™adu univerzálních strojků, ke kterým si můžete zvolit rámeÄky v libovolných barvách . Takže aÅ¥ už doma stÄ›ny omalujete jakoukoli barvou, zásuvky a vypínaÄe s nimi vždy sladíte!