Velká vÄ›tÅ¡ina lidí tohle vybavení domácnosti pÅ™ehlíží. O zásuvkách a vypínaÄích mnohdy ani nepÅ™emýšlí a zkrátka nakoupí to, co je zrovna po ruce. PÅ™itom je k dispozici tak velké množství produktů, ze kterých je možné vybírat. Příkladem je zcela jistÄ› Schneider Unica, což je produktová Å™ada elektroinstalaÄních prvků od známé firmy Schneider Electric. Z toho možná vyplývá, že vybírat v tomto sortimentu bude o nÄ›Äem zcela jiném, než kdybyste se snažili vybrat v nÄ›jakém hobby marketu.

proud

Na kvalitu byste měli nahlížet s rezervou

V souÄasné dobÄ› platí různé pÅ™edpisy, vyhlášky nebo normy, které urÄují, jak mají zásuvky vypadat, jaké krytí by mÄ›ly mít nebo tÅ™eba pojednávají o způsobu zapojení. AÄkoliv zákazníkům v této oblasti to bude pomÄ›rnÄ› lhostejné, samotní technici by se mÄ›li mít na pozoru. UrÄitÄ› vás totiž napadne, že ne každý prvek je možné nainstalovat například do koupelny nebo jiného prostÅ™edí, kde se může vyskytovat vÄ›tší míra vlhkosti Äi dalších, nežádoucích vlastností z hlediska elektroinstalaÄních prvků.

Pro zákazníky je zpravidla mnohem důležitější vzhled těchto prvků. Proto je skvělé, že Schneider Electric myslí na všechno, a proto v sortimentu najdete nejenom velmi kvalitní, ale také designově vyladěné produkty, které se budou hodit i do velmi extravagantních interiérů.

ProÄ právÄ› Schneider Electric?

  1. Uznávaná znaÄka v rámci elektroinstalaÄních prvků
  2. K dispozici je obrovské množství různých produktů
  3. Bohaté zastoupení prodejců i běžných uživatelů
  4. Záruka kvality při nízké ceně

kabel
Máte-li zájem o kvalitní prvky, které budou sloužit mnoho desítek let zcela bez problému, urÄitÄ› nakupujte v sortimentu této znaÄky. Nezapomínejte ale ani na důležitost kvalitní montáže, bez které nebudete moci využít potenciál tÄ›chto kvalitních prostÅ™edků urÄených k ovládání elektroinstalace, svÄ›tel a podobnÄ›.