Ztráta erekce v produktivním věku je průšvih, s tím naprosto souhlasíme, ale ještě větší je průšvih, pokud ji neléčíte efektivně. Co tím máme na mysli? Koupit Viagru dokáže kde kdo, prostě zajdete k vašemu praktickému lékaři pro recept, anebo to risknete a pořídíte ji na černém trhu bez receptu. Jenže Viagra se nezabývá odstraněním prvotní příčiny, a ta je nezbytná pro dosažení trvalého úspěchu. Jestliže se chcete vyléčit, znamená to uvést ve vašem těle vše do rovnováhy, a to znamená, že se nejedná pouze o erekci, ale o další s tím související jevy.

žena v posteli

Ztráta erekce je totiž jen jeden z projevů reakce na stres. Možná se vám to bude zdát přehnané, ale je to tak.

Tuto problematiku snáze pochopí akvaristé, kteří dobře ví, že pokud není v akváriu vše v pořádku a vhodné podmínky, ryby se nebudou rozmnožovat a nepodaří se vám odchovat žádné potomstvo. S lidmi je to podobné, erekce a s ní spojené i životodárné spermie budou v pořádku pouze v přirozeném prostředí, tedy tam, kde je klid, dobré partnerské vztahy a žádné stresující vlivy.

tablety Viagry

Fyziologii vlivu stresu na organismus lze popsat i tak , že nadbytek stresových hormonů v krvi zabrzdí tvorbu testosteronu a bez něho se erekce nedostaví a projeví se to i na kvalitě spermií. Chcete-li pak počít potomka, výsledek bude nevalný a také se to může projevit v různých zdravotních problémech a handicapech narozených dětí.

Chcete-li tedy postupovat komplexně, ušetřete za nákup Viagry a raději se soustřeďte na eliminaci stresu a na podporu erekce přirozenou cestou tak, abyste dosáhli rovnováhy, která by v těle měla panovat za každých okolností, jak tomu bývalo před staletími, kdy lidé žili více spřízněni s přírodou a nebylo pohlceni civilizačními faktory. Můžete si k tomu vypomáhat adaptogenními bylinkami, kam patří Indický ženšen Ashwagandha, Korejský ženšen, Kotvičník zemní a Maca peruánská.