Když se mluví o potravinách, všem se určitě vybaví hygiena. Aby všechno, co se týká jídla bylo v čistotě a v nějakých určitých normách. Ať už jde o osobní skladování potravin v domácnosti, obchodě, restauracích nebo ve vlastním podnikání s potravinami. Každý člověk nechce jíst zkažené, plesnivé nebo třeba špinavé jídlo. Na hygienu potravin by prostě měl dbát každý. Díky tomu se předejde hodně nepříjemnostem. Od různých nemocí až po návštěvu hygieny ve Vašem podnikání. Rok od roku jsou lepší a lepší vychytávky pro to, aby hygiena potravin probíhala na jedničku a bylo to jednoduché.

Syrové maso

Existují spousta skvělých hygienických pomůcek, jako například jednorázové rukavice pro manipulaci s potravinami nebo spousta přepravek, které jsou navrženy přesně tak, aby splňovaly hygienické normy pro skladování potravin. Je toho spoustu a kdybychom se o všem měli rozepsat, byl by to hodně dlouhý článek. My se ale zastavíme u přepravek. A tedy konkrétně přepravek na maso. Co se týká masa, je hodně důležitá hygiena, a hlavně jeho uskladnění. Skvělou volbou jsou speciálně navržené přepravky na maso, které jsou vyrobeny z plastu. Mají praktické úchyty, díky nimž je manipulace s přepravkami jednoduchá.

Žena s přepravkami

Dají se v nich skladovat nebo přenášet i ryby nebo drůbež. Samozřejmě i jiné potraviny. Ale pro maso jsou jako stvořené. Velkou výhodou je, že je můžete dát i do velkých mrazíren a chladíren. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly i velké mínusové teploty. Konkrétně od společnosti Schoeller Allibert. Mají dobré produkty. Při zakoupení více kusů je nákup výhodnější. Hodí se pro podnikatele, kteří nakupují ve velkém a tím pádem je množstevní sleva nemine. Zakupte si k přepravkám také vozíky, díky nimž budete těžké bedny snadno převážet. Co si budeme povídat, když naložíme jednu nebo dokonce několik beden masem, něco to už váží!