Myslím si, že byste měli vědět, že než si pořídíte nějaký bazén na zahradu, tak by se také měli znát, že potřebujete různé bazénové příslušenství, a to včetně bazénové chemie. Já opravdu nedám dopustit na různé chemie z webové stránky chlorito.cz, kde se vždycky spokojená s veškerým sortimentem. A jedná se o dezinfekci ETL, která je velice funkční a opravdu vám vydrží voda v bazénu dlouho čistá a nezávadná. Můžete si na této webové stránce vybrat opravdu jakoukoliv velikost dezinfekce ETL. Je to například dezinfekce ETL virocid. A láhev, která vás vyjde na 89kč.

Mám ráda čistou vodu.

Pokud byste třeba například chtěli 1 l dezinfekce virocid, tak vás litr vyjde na 155 Kč. A podle mého názoru to není moc peněz. Protože pokud opravdu chcete mít čistý a nezávadné bazén a skvělou vodu v bazénu, tak čistotu a nezávadnost asi bych rozhodně nepodceňovala. A myslím si, že cena je opravdu perfektní. Protože pokud budete mít špinavou vodu v bazéně, tak se tam asi nikdo nebude chtít koupat. Možná malým dětem ta špinavá voda v bazénu vadit nebude, ale myslím si, že jejich kůže potom může chytit https://www.mrk.cz/diskuse.php%3Fid%3D650669 třeba nějakou vyrážku. A tohle by se opravdu žádném dětem nelíbilo.

Děti milují bazén.

A myslím si, že rodiče mají takovou povinnost, aby zabezpečili svým dětem to, aby se koupali opravdu čisté a nezávadné vodě. Nikdo nepotřebuje luxus, ale myslím si, že nezávadnost vody je vždycky opravdu veliká nutnost. Tedy alespoň podle mě. Takže já bych kvalitní dezinfekci ETL https://www.chlorito.cz/dezinfekce-etl virocid rozhodně doporučovala. A jakou bazénovou chemii používáte doma vy? Znám tedy i pár lidí, kteří chemii doma vůbec nepoužívají, takže je to potom zbytečné. Voda bez chemie v bazénu opravdu dlouho nevydrží, to vám říkám předem. Vím to z vlastní zkušenosti. Takže pokud stále váháte mezi několika dezinfekcemi, tak vám doporučuji zmíněnou dezinfekci ETL, se kterou budete spokojení stejně tak jako já.