Jako nadpis jsem si dovolil použít název hodně starého slovenského seriálu, na který už si nikdo asi ani nepamatuje. Ani já už přesně nevím, kolik měl dílů, http://www.saabtuning.cz/dilys.htm ale mlhavě si vybavuji, že to bylo o otci a jeho synech. A on za každého zasadil jeden strom a při jeho smrti jej zase skácel.

Každý otec je šťastný, když se mu syn narodí a není snad takového na světě, aby mu nesnášel první i poslední. Jistě, jsou určité výjimky, ale ty zde nebudeme řešit. Takže snáší synovi modré z nebe. Kupuje mu věci možné i nemožné a po čase už neví co ještě přikoupit. Inu, zde zůstává rozum stát.

autíčko a kluk

Není třeba však lámat rozlité mléko, nebo jej házet do žita. Je zde tento článek, ve kterém jeho autor nabízí zcela nezištně radu a pomoc. Nuže otcové a dědové, čtěte dále.

Co takhle zkusit koupit synovi či vnukovi něco neobyčejného. Mohly by to být třeba modely aut. Nejen takové ty obyčejné hračky za dvacet korun plné plastu a kdoví čeho. Máme na mysli skutečné modely. Samozřejmě obchod, kam vás později nasměruji má ve svém sortimentu i obyčejná, dalo by se říci normální autíčka, ale musíte uznat, že model je model. A že se s ním jistě kluci rádi mezi sebou pochlubí.

autíčko

Protože ať chceme, či nikoli, od toho větší část hraček je, aby si je děti mohly vzít ven a pořádně je předvést kamarádům. Nebo si prostě pozvou kamarády k sobě domů. A to je teprve něco pro pány kluky. Sami musíte samozřejmě určit, které autíčko se hodí, protože ne všechny pokryjí ty správné věkové kategorie. Musíte sami vědět, co už dítě dává a co ne. Podle toho mu je třeba také hračku, v našem případě autíčko nebo jeho model, vybírat. Nu a nyní k tomu prodejci samotnému. Vy nemusíte nikam jezdit ani chodit, ale musíte kliknout na odkaz v tomto článku. Tak se dostanete tam kam jsem slíbil a uvidíte, že si rozhodně vyberete. Nu a po zaplacení již můžete očekávat balík se zbožím.