Kdo z vás pamatuje socialismus, jistě si vybaví tu zvláštní dobu, kdy se nenakupovalo, ale spíše shánělo, a úspěšný byl hlavně ten, kdo měl co nejvíce kontaktů, konexí a známostí, kde se mohla uplatnit protekce, úplatky či další formy velmi podivných mezilidských vztahů. Shánění zboží se bohužel promítalo i do každodenních záležitostí včetně nákupů základních potravin, drogerie a dalších výrobků, bez nichž se neobejdete.

dívka v mikině

Velmi obtížné to bylo s nakupováním oblečení, konfekční výrobky téměř nikdo nechtěl, a tak se různě pokoutně „shánělo“ to, co bylo běžně nedostupné – módní oblečení z kapitalistických zemí. V současné době se však někteří lidé dostávají do podobných potíží, chtějí-li opatřit oblečení jako dárek pod vánoční stromek či k narozeninám. Mají sice přesnou představu, co chtějí, ale ne vždy jim obchody vyhoví, a tak si lámou hlavu, kde vlastně pořídit to, se mi líbí?

bílá mikina

Zkuste to na About You

About You je internetový obchod s oblečením, obuví a bytovými či oděvními doplňky s obrovským počtem výrobků. Najdete zde více než půl druhého tisíce značek výrobců a statisíce kusů zboží v různých cenových kategoriích. Sleva 50 About You Zelené slevy tu není nic výjimečného a obchod nabízí dopravu zdarma od poměrně nízkého cenového limitu. Zdarma je také, co se týče přepravného, vrácení či výměna zboží.

Mikinu neshánějte, ale nakupujte

Jestliže tedy například máte zájem koupit dámskou mikinu (nebo více mikin) k narozeninám, prohlédněte si pečlivě katalog dámských mikin, a dávejte si stranou to, co vás zajímá. Z více vybraných kandidátů si pak zvolíte jeden, dva nebo tři, co by dotyčné oslavenkyni udělaly radost. Nezapomínejte sledovat materiál – látku a samozřejmě velikost dle přiložené tabulky. A pokud se zrovna nestrefíte do optimální velikosti, není problém výrobek vyměnit za jiný, nebo požádat o vrácení peněz.