Pořád se mluví a mluvit bude o LED osvětlení, které je úsporné a šetří Vaše finanční prostředky! Ale slyšeli jste také o kruhových zářivkách, které fakt dobře svítí a Vaše finanční prostředky také ušetří?

Nejde sice o „perpetuum mobile“, protože nestačí prvotní impuls k vykonání práce bez vnějšího zdroje, ale taková kruhová zářivka vydá spoustu světla za minimální spotřeby. A svítí a svítí všude tam, kde to nejvíc potřebujete.

Vezměte si takovou temnou chodbu bez oken, která spojuje, třeba dvě pracoviště. Touto chodbou projde dost lidí na to, aby tam mohlo svítit světlo stále. Po celou dobu práce. Proč nevyužít kruhových zářivek na stěny, nebo na strop, které i dobře vypadají?

Proč nezkusit instalaci takového osvětlení do kanceláří, které světlo také potřebují po celou dobu pracovních povinností. Vypadá moc dobře. Kruh. Žádné ostré hrany, nebo klasické světelné panely. Svítíte stále, a přesto můžete svítit i s úsporou!

Výkonný světelný zdroj nezatracujte.

Víte, že se dnes šetří na každém kroku. Proč asi? Přece proto, abyste si užívali života úměrně svému životu pracovnímu a vynaloženému úsilí k získání dostatečnému množství peněz.

Proč byste tedy měli platit něco navíc, když nemusíte?

Proč byste měli kutálet korunky jiným společnostem?

Proč byste si nemohli ušetřené peníze užívat na Havaji?

Vyúčtování Vás překvapí!

Než tedy začnete hledat důvody, proč byste si neměli obnovit světelný park, uvažujte! Nemalá prvotní investice Vás může odradit. Ale uvědomte si, že platíte kvalitu! A po roce se podívejte, kolik jste ve finále za kvalitu opravdu zaplatili! Budete příjemně vyděšeni. A proč příjemně vyděšeni? Protože si budete rvát vlasy, že jste to mohli udělat už dávno! Vaše investice se Vám vrátí, jako bumerang v podobě úspor! A to jste mohli udělat vážně už mnohem dřív.