Výrobce Schneider Electric si dává záležet na každém produktu, který odejde z jejich závodu, proto nabízí špičkovou kvalitu a je světoznámým výrobcem. Vlajkovou řadou je pro ně světově proslulá vysoce modulární řada Unica.

Jedinečné produkty

Jejich výjimečnost v již zmíněné modularitě, tkví v několika aspektech. Základem úspěchu je kvalitní materiál. Následuje hned dalších několik výhod, které jsou opravdu nepřekonatelné.

domácí relax

Jednotné modulární strojky
Celá produktová řada má stejné strojky. To v praxi znamená, že výběr daleko jednodušší a řešení modulárnější. Jednotné strojky nabízí široké možnosti použití. Produkty jsou velice variabilní a poskytují široké portfolio strojků. Používání je vzhledem k systému modulů velice rozsáhlé.

Rozsáhlá škála barev
Unica nabízí širokou škálu barev, ze kterých si jistě vyberete. Různé barevné kombinace a krásné barvy nadchnou nejenom oko, ale doladí celý prostor do moderního ale zároveň útulného prostředí. Vybírejte barvy, které máte rádi.

naleštěný byt

Design
Další důležitou součástí je také design. Leč tak malá věc, avšak není zbytečná. Každý den s ní budete ve styku. Každý den s ní cvaknete a rozsvítíte či zhasnete. Schneider Unica nabízí různé barevné kombinace ale nejen to, najdete v této produktové řadě i různé designy. Stejný strojek, ale jiný design, to je výhoda, kterou tyto produkty poskytují. Na stejný strojek můžete použít různé tvary i odlišné barvy rámečků. Využijte všechen tento potenciál.

pohled do slunce

  • Kombinace těchto faktorů vám skýtá vysokou flexibilitu. Takovéto výhody najdete u jiných výrobců jen stěží. Široké portfolio výrobků je praktickou součástí celkové výroby vypínačů a zásuvek značky Schneider.
  • Vypínač Schneider je kvalitní produkt, který se vám bude hodit do každé běžné domácnosti a využijete je jistě i v kancelářích nebo kdekoliv jinde ve firmě. Nezapomínejte, že je to věc, která se jen tak nemění. Díky vysoké kvalitě vám poslouží mnoho, třeba i desítek let. Zůstane pořád krásný a díky příznivé ceně budete nejen z dlouhodobého hlediska spokojení.