Přesně tak, pokud nehledáte pouze funkční vypínače a zásuvky, ale chcete opravdu vysokou kvalitu, dlouhou životnost a moderní design, tak jistě oceníte produktovou řadu elektroinstalačních prvků a materiálu Schneider unica, kterou Vám u nás nabízíme v širokém výběru za skvělých cenových podmínek. Dopřejte i svému interiéru to nejlepší, co Vám dnešní trh nabízí.

elektrický spínač

Výrobce zásuvek a vypínačů Schneider unica se na trhu s elektroinstalačními prvky a materiály pohybuje již opravdu spoustu let a patří ke špičce na tomto trhu. Neustále své produkty vyvíjí a zlepšuje a tak nyní pro Vás vytvořil produktovou řadu Schneider unica, jejíž prvky lze mezi sebou různě kombinovat. Zakládá si nejen na kvalitě použitých materiálů, dokonalé funkčnosti celkového produktu, ale také na dlouhé životnosti, jednoduchosti instalace a v neposlední řadě také na moderní design.

Dnešní trh Vám nabízí velký výběr elektroinstalačních prvků, ale zásuvky a vypínače Schneider unica jsou prostě jedinečné. Díky hladké leštěné povrchové úpravě se na nich neusazuje prach a díky možnosti doladění jejich vzhledu za pomocí barevných dekoračních rámů se z nich stává velmi originální bytový doplněk. Ano, přesně tak, už nemusíte mít doma jen nudné čistě bílé vypínače a zásuvky, ale můžete si je sladit s barvami použitými v místnosti a tak můžete mít v každé místnosti jinak barevné elektroinstalační prvky.

retro spínač

Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si přesně ty modely, které potřebujete a také dekorační rámečky v barvách, které ladí s Vaším interiérem. Kromě toho, že Vám produktová řada Schneider unica nabízí tento jedinečný doplněk v podobě dekoračních rámečků, najdete zde také běžné krycí rámy v mnoha různých odstínech barev. Záleží jen na Vás, jestli využijete jedinečných barevných dekoračních rámečků nebo barevných krycích rámů, či se rozhodnete pro klasiku.