Uvažujete, že si pořídíte boty na vyšší platformě? Jsou to zajímavé kousky, s nimiž lze prožít nejedno smyslné dobrodružství. Mužům se zpravidla líbí, protože vyzdvihují některé ženské tělesné přednosti, s nimiž byste rozhodně neuspěly v plochých žabkách nebo sandálech bez podpatků.

boty na podpatku

Proč zrovna vysoká platforma

Budete o deset centimetrů vyšší – platforma prodlužuje postavu alespoň o deset centimetrů, a to už je docela úctyhodná míra, nemyslíte? Jestliže jsou takové sandály na vysoké platformě pohodlné a pro chůzi bezpečné, pak to bude vítaným zpestřením vašeho botníku.

Vaše nohy budou delší – sice jen opticky, ale dlouhé nohy muže odjakživa vzrušují. Čím to je, dokážeme stěží odhadnout, snad proto, že se tím zdůrazňují přirozené ženské tvary a také štíhlost. Ladná chůze na platformách je rozhodně elegantnější a více sexy, no jen si představte, že by vaše partnerka měla nožky kraťoučké jako hroch a po chodníku by se spíše valila, než našlapovala. Gazela je zkrátka gazela, a ta předčí každý tučný soudek.

žena v botách

Svlékání v posteli – mnoho mužů vzrušuje pohled na ženské nohy a chodidla a není to žádná fetišistická úchylka, neboť jim záleží hlavně na tom, komu takové krásné nohy patří, a tak se nelze divit, že je bude dohánět k šílenství i zouvání bot na vysokém podpatku přímo v milostném objetí na posteli. Kdybyste ovšem měla na sobě v tu chvíli polobotky nebo tenisky, nebude to ono, protože právě vyšší podpatek zdůrazňuje sexy kotník a štíhlý nárt s hlubokou nožní klenbou.

Bílá nebo červená

Boty na platformě by měly být i patřičně vybarvené. Zkuste ovšem tentokrát spíše odtažitou černou nahradit červenou nebo bílou. Bílá barva působí na bosé noze i v kombinaci s bílými punčochami velice něžně a smyslně a červené boty jsou zas natolik vyzývavé, abyste krásná ženská chodidla v nich obutá rozhodně nemohli přehlédnout.