Philips Hue je pro nÄ›koho neznámá a nová technologie, pro nÄ›koho naopak velmi známá a oblíbená záležitost, na kterou nedá dopustit. Pokud patříte do první skupiny, pak se můžete těšit na to, že právÄ› tato technologie se stane vaší oblíbenou. Může za to pÅ™edevším rozmanitost a funkce, které můžete u této technologie oÄekávat. Je proto výhodné podívat se na to, co vám může tato technologie nabídnout:

osvícení

  • Inteligentní osvÄ›tlení pro celé obydlí
  • Možnost zapojit mnoho různých typů svítidel
  • Propojení s chytrými technologiemi vaší domácnosti
  • Zvýšení bezpeÄí skrze náhodné svícení po dobu vaší nepřítomnosti

Philips Hue je na trhu již nÄ›jakou dobu, za kterou si získalo mnoho spokojených zákazníků. I vy se můžete do této skupiny pÅ™ipojit, a to díky tomu, že jde o technologii, která má opravdový smysl. Nejde o nÄ›jaké obyÄejné dálkové ovládání svÄ›tel, které můžete získat u každé lepší žárovky. Jedná se o nÄ›co mnohem lepšího a zajímavÄ›jšího, o Äem byste mÄ›li opravdu vÄ›dÄ›t.

Změňte svou domácnost k nepoznání

Pokud se rozhodnete tento systém osvětlení nainstalovat i do své domácnosti, získáte opravdu mnoho výhod. Nebude to přitom jenom o nějaké možnosti dálkově ovládat světla nebo třeba měnit jeho barvy. Bude to především naprostá programovatelnost nebo také synchronizace s dalšími zařízeními. Je například zajímavé, že pokud správně nastavíte světla za vaší televizí, můžete zlepšit atmosféru při sledování nějakého filmu tak, že světla se budou měnit podle scény, která se bude zrovna na televizi nacházet. Je to tedy komplexní změna osvětlení, která je vhodná pro všechny moderní domácnosti.

lampiÄky

StaÄí mít zájem

Každá domácnost se může zmÄ›nit k nepoznání díky této technologii. StaÄí mít jenom urÄitý zájem o tento systém a zjistit si, co vám může reálnÄ› pÅ™inést. KromÄ› klasického svícení to budou opravdu zajímavé možnosti, které budete využívat každým dnem.